UA
 
RUS
 

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА

(044) 233-21-22; (067) 249-20-37; (063) 233-21-22 E-mail:
м. Київ, метро Лівобережна, вул. М.Раскової, 19, 2-й поверх, офіс 17 показати на мапіОцінка землі

                                                                        

Експертна грошова оцінки земельних ділянок та прав на них (експертна оцінка) проводиться з метою визначення вартості об’єкта оцінки. Експертна оцінка земельних ділянок використовується при укладанні цивільно-правових угод відносно земельних ділянок та прав на них.

 

ВАЖЛИВО! Будь ласка, зверніть увагу, що наша компанія займається проведенням виключно ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ земельних ділянок, інші види оцінки земель ми не виконуємо.

 

Експертна оцінка земельної ділянки найчастіше замовляється у наступних випадках:

·         Проведення угоди з купівлі-продажу земельної ділянки.

·         Передача земельної ділянки під заставу (кредитування).

·         Для цілей бухгалтерського обліку.

·         Розділ майна при розлученні або при вирішенні інших судових суперечок.

 

Орієнтовна вартість проведення оцінки земельної ділянки для продажу, оформлення спадщини або дарування становить 500 грн. (Київська та сусідні області) або від 600 грн. (м. Київ, інші регіони, а також території ексклюзивної забудови). Вартість робіт з оцінки землі для пред'явлення у суді, а також земельних ділянок комерційного призначення, визначається індивідуально.

 

Вартість робіт з оцінки прав на земельні ділянки, що знаходяться у користуванні державних або комунальних підприємств – від 1500 грн. (залежить від параметрів ділянки: площа, цільове призначення, місце розташування тощо).

 

Для оцінки земельної ділянки необхідні:

1.      Державний акт на право власності на земельну ділянку. Якщо державний акт не містить кадастрового номеру земельної ділянки, - необхідна довідка щодо його присвоєння.

2.      Паспорт власника (співвласника) земельної ділянки.

При проведенні оцінки прав на земельні ділянки, які знаходяться у користуванні державних або комунальних підприємств, пакет документів, необхідних для проведення оцінки землі, визначається окремо.

 

Наша компанія має усі дозвільні документи для проведення експертної оцінки нерухомості зокрема експертної грошової оцінки земельних ділянок, а саме:

·        сертифікат суб’єкта оціночної діяльності Фонду державного майна України із відкритою спеціалізацією «оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них».

·        кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів, свідоцтва про підвищення кваліфікації, витяги з Державного реєстру оцінювачів;

·        ліцензія Державного комітету України із земельних ресурсів на виконання землеоціночних робіт.

 

Ми будемо раді бачити Вас у числі своїх клієнтів!

 

 

Довідка.

 

В залежності від мети та методів проведення оцінки земель розділяється на такі види:

·        Бонітування ґрунтів. Дані бонітування ґрунтів є складовою частиною державного земельного кадастру та є основою для проведення економічної оцінки сільськогосподарських угідь та враховуються при визначенні екологічної придатності ґрунтів для вирощування сільськогосподарських культур, а також втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

·        Економічна оцінки земель. Дані з економічної оцінки земель є основою при проведенні нормативної грошової оцінки земельних ділянок, аналізі ефективності використання земель у порівнянні із іншими природними ресурсами та визначенні економічної придатності земель сільськогосподарського призначення для вирощування сільськогосподарських культур.

·        Грошова оцінка земельних ділянок. Грошова оцінки земельних ділянок в залежності від призначення та порядку проведення буває двох видів: нормативна грошова та експертна грошова оцінка.

 

Нормативна грошова оцінки земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно чинного законодавства, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

оценка недвижимости Киев