«Dibrova Park» – цікава пропозиція

Dibrova Park

ЖК Діброва Парк – це один з найновіших і сучасних мікрорайонів Києва. На території крім житлових будинків класу “комфорт” передбачено будівництво різних соціальних і побутових об’єктів, облаштовані парки і зелені алеї, а також безліч майданчиків для дітей. У будівельному плані мікрорайону передбачено зведення декількох кварталів відкритого типу. Дане місце буде ідеальним для життя-повністю безпечним , тихим, облаштованим і красивим.

Сьогодні потенційних інвесторів все частіше приваблює не тільки зручне розташування, але і багатофункціональна, сучасне планування житлових приміщень. Приклавши незначні зусилля можна самостійно зробити перепланування квартири і отримати ідеальний, затишний будинок.

Варто відзначити, що мешканці отримають ключі від квартир, в яких не буде внутрішнього оздоблення. Це може здатися дивним на перший погляд, проте насправді це вкрай зручно. Адже кожен власник нерухомості зможе самостійно не тільки зробити перепланування, але і вибрати дизайн приміщення. Тим самим отримавши унікальний будинок, про який завжди мріяв.

Де знаходиться “Dibrova Park”

Комплекс ЖК “Dibrova Park” знаходиться в Києві на вулиці Північно-Сирецький в Подільському районі. У декількох кроках від ЖК відкриється станція метро “Мостицька”, від якої до центру міста знадобиться проїхати лише 4 станції.

Мікрорайон розташований у вкрай вдалому місці, адже поруч з ним знаходиться зручна транспортна розв’язка і зупинки громадського транспорту:

 • тролейбуса №5;
 • маршруток №575, 537, 518;
 • автобуса № 32.

Не так давно було прийнято рішення про будівництво поруч з «Dibrova Park» станції метро «Мостицька». В даний час в найближчій доступності від ЖК розташовані станції «Нивки» і «Сирець», а також «Дорогожичі».

Інфраструктура мікрорайону

Недалеко від ЖК розташовані всі необхідні інфраструктурні об’єкти:

 • сервісні центри;
 • магазини;
 • дитячі садки та ясла;
 • загальноосвітні школи.

Крім цього ввечері можна відправитися на прогулянку в дендропарк «Сирець» або парк «Дубки», які розташувалися зовсім поруч. Для любителів активного життя на території мікрорайону будуть спортивні майданчики та фітнес-центри.

Однією з головних визначних пам’яток ЖК Стане великий і сучасний ТРЦ, в якому буде безліч магазинів і зони відпочинку. Також в майбутньому буде побудована багаторівнева парковка для автомобілів, на якій зможе без проблем розташуватися до двох тисяч машин.

Варто відзначити плани компанії-забудовника з облагороджування території житлового комплексу. Тут будуть зроблені широкі тротуари і велодоріжки, а територія всього комплексу буде засаджена газонами, деревами і квітами.

Різновиди житла в “Dibrova Park”

В майбутньому ЖК буде складатися з десяти будинків по 23 і 26 поверхів. Будівництво буде проводитися в кілька етапів. Будинки будуються за сучасною каркасно-монолітною технологією, що гарантує їх довговічність і міцність, а також дозволяє створювати різні види внутрішньоквартирних планувань. Стіни будуть зроблені з цегли, а фасади утеплені базальтовою ватою. Крім цього в кожному будинку буде встановлена система автономного опалення.

В першу чергу будуть зведені два двосекційних житлових будинки, які здадуть в експлуатацію вже в 2022 році. Але компанія-забудовник вже зараз пропонує потенційним покупцям придбати житло. У цих будинках розташовані такі різновиди квартир:

 • однокімнатні (загальна площа становить 43-49 кв. м);
 • двокімнатні (загальна площа становить 60-72 кв. м);
 • трикімнатні (загальна площа становить 83-95 кв. м);
 • квартири люкс-класу, розташовані на двох рівнях (Загальна площа 97-185 кв.м).

На території мікрорайону будуть розташовані всі необхідні інфраструктурні об’єкти, включаючи дитячі майданчики, магазини, ТРЦ. Це престижний мікрорайон з сучасними будинками, який розташований поруч зі зручною транспортною розв’язкою. Тут до дрібниць продумані всі деталі, тому життя в «Dibrova Park» буде комфортним і безпечним.