Оцінка акцій

Оцінка акцій є одним з напрямків експертної оцінки та окремим випадком оцінки корпоративних прав.

Найчастіше така оцінка проводиться для наступних цілей:

–         Для цілей додаткової емісії. В цьому випадку підприємство оцінюється цілком з вказуванням вартості 100% капіталу та одній акції.

–         З метою викупу міноритарних пакетів у акціонерів.

–         Оцінка акцій третіх компаній, яки знаходяться на балансі підприємства.

–         Для пред’явлення у суді.

Об’єм роботи по оцінці акцій, а також її вартість та строки, залежать від цілого ряду факторів. Зокрема, на першому етапі необхідно зрозуміти, чи котируються ці акції на біржах, а також чи існує доступ до звітності підприємства-емітента.

Підходи до оцінки цінних паперів обираються з огляду на конкретну ситуацію та показників роботи підприємства: наявність діяльності, наявність прибутку, кількість та типи активів на балансі тощо. Виходячи з цього, запит документів для визначення складності, строків виконання та вартості робіт відбувається в два етапи.

Основна інформація для оцінки акцій, як і у випадку оцінки корпоративних прав зазначена в балансі підприємства. На першому етапі перемов нам необхідно побачити цей баланс та звіт про фінансові результати за останній звітній період. Після цього ми попросимо у Вас розшифрування деяких строк балансу (в залежності від того, що буде написано в цьому балансі), й тільки тоді зможемо обговорити строки виконання та вартість робіт.

Орієнтовна вартість роботи з оцінки акцій великої компанії (банк, страхова компанія) з ціллю проведення додаткової емісії складає від 5000 до 7000 грн, строк виконання 3-4 днів. Наша компанія регулярно проводить оцінку акцій у повній відповідності з вимогами Національної комісії з цінних паперів й фондовому ринку.

Вартість робіт з оцінки міноритарних пакетів акцій розраховується індивідуально.

Наша компанія проводить оцінку акцій на підставі сертифікату суб’єкта оціночної діяльності з відкритим напрямком «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів», виданого Фондом державного майна України.

Ми будемо ради співробітництву. Дзвоніть!

Резюме:
Обновление:
Тема:
Оцінка акцій
Рейтинг:
51star1star1star1star1star