Оцінка майна Київ

Оціночна компанія «Вега Експерт» має офіс у Києві, тому більшість об’єктів майна, з якими ми працюємо, також розташовані в столиці або у Київські області. Нижче наведено ціни на оцінку майна різних видів, яку ми готові для Вас виконати. Для отримання більш детальної інформації щодо конкретного типу об’єктів, зокрема щодо проведення оцінки нерухомості в Києві, рекомендуємо завітати до відповідного розділу нашого сайту.

ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ
Оцінка квартирвід 700 грн, 1 день
Оцінка гаражів від 700 грн, 1 день
Оцінка землівід 700 грн, 1-2 дні
Оцінка будинківвід 700 грн, 1 день
Інша нерухомістьвід 900 грн, від 1 дня
ОЦІНКА МАЙНА
Оцінка автомобіліввід 700 грн, 1 день
Оцінка обладнаннявід 700 грн, від 1 дня
Оцінка основних засобівВизначається індивідуально
Оцінка акційВизначається індивідуально

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведені ціни є орієнтовними не тому, що ми прагнемо від Вас щось приховати, а тому що ключову роль у ціноутворенні на рівні з типом об’єкта відіграє також і мета, з якою проводиться незалежна оцінка. Про те, чому при проведенні процедури експертної оцінки майна дуже важлива її функція (або мета, з якою ця оцінка проводиться), радимо прочитати у цьому матеріалі.

Найбільш розповсюдженими випадками, при яких потрібно визначити вартість майна в Києві, є купівля-продаж типової нерухомості, до якої зазвичай відносять квартири, гаражі, житлові будинки та земельні ділянки. З точки зору оцінювача виконання роботи саме з цією метою є найпростішою, тому в цьому випадку й вартість послуги є мінімально. Зовсім інша річ – проведення оцінки майна для пред’явлення у суді. Ця процедура може суттєво відрізнятись у кожному конкретному випадку з оглядку по-перше на те, що в такий роботі фахівець несе значно більшу відповідальність та, відповідно, підходить до діла значно прискіпливіше. По-друге, часто для суду необхідно визначити ринкову вартість нерухомого майна, на яке немає жодних документів, або потрібна ретроспективна оцінка (тобто на дату, яка була значно раніше за дату складання звіту).

Як замовити оцінку майна в Києві

Наш офіс знаходиться у Києві біля станції метро Лівобережна. Якщо таке розташування є зручним для Вас, ми будемо раді, якщо Ви завітаєте до нас у гості! Проте, якщо Ви зазвичай перебуваєте в іншому районі міста, або просто не хочете витрачати зайвий час на поїздки, – це не проблемою. Отримати всі необхідні для проведення оцінки документи електронною поштою зазвичай зручно як замовнику, так і виконавцю робіт, адже їх не потрібно буде сканувати для архіву, який оцінювачі мають вести, відповідно до законодавства. Після закінчення роботи готовий звіт із висновками про вартість майна ми можемо відправити на Вашу адресу за допомогою кур’єрської служби, наприклад, «Нової пошти». Доставка документів «на відділення» по Києву зазвичай коштує не більше 20 грн, тому навряд чи є сенс спеціально їхати за звітом до нашого офісу. В будь-якому разі, будь ласка телефонуйте! Ми чекаємо на Вас.

Резюме:
Дата:
Тема:
Оцінка майна Київ
Рейтинг:
51star1star1star1star1star