Оцінка майна

Нижче наведено вартості робіт з експертної оцінки різних видів майна. Будь ласка, зверніть увагу, що ціни є орієнтовними та можуть бути змінені як і більшій, так і у меншій бік, враховуючи особливості кожного конкретного випадку. З метою заощадження Вашого часу готовий звіт про оцінку майна може бути надісланий Вам за допомогою кур'єрської служби доставки (на відділення Нової пошти або Justin за Вашим вибором) за наш рахунок!

Послуга Вартість роботи (орієнтир)
Оцінка житлової нерухомості
квартири (гаражі, паркінги); житлові будинки, дачі.
Нотаріус – від 1000 грн
Для суду – від 1500 грн
Оцінка землі. від 1000 грн
Оцінка комерційної нерухомості
(приміщення: офіси, магазини, склади; будівлі та споруди).
від 1500 грн
Оцінка коммунального майна
(для оренди нерухомості в комунальній власності).
3000 грн
Оцінка автомобилів. від 1000 грн
Оцінка устаткування. від 1000 грн
Оцінка цінних паперів.
Оцінка акцій та корпоративних прав.
індивідуально

Для отримання докладної інформації щодо того чи іншого типу майна або майнових прав, будь ласка, перейдіть на відповідну сторінку нашого сайту. Справа в тому, що процедури визначення вартості та необхідні документи для, наприклад, квартири та для пакету акцій є абсолютно різними, а тому всю цю інформації не можна вмістити на однієй сторінці із тарифами.

Оценка имущества

Функція оцінки, її мета. Чому це важливо

Мало хто із замовників розуміє важливість мети, для якої проводиться експертна оцінка майна. При цьому від функції, для виконання якої готуються документи, залежить дуже багато. І сама процедура проведення роботи, і нюанси оформлення звіту. А також з рештою і відповідальність оцінювача за якість проведеної роботи.

Найбільш поширеними цілями надання наших послуг з визначення вартості є:

 • Оцінка нерухомості для нотаріуса. Вона в свою чергу в залежності від функції може виконуватися для:
  • продажу, оформлення спадщини, іпотеки фізичних осіб. Загальним для всіх зазначених випадків є визначення оціночної вартості та необхідність проведення реєстрації результатів роботи у спеціальній базі даних Фонду державного майна України.
  • дарування найближчому родичу. У цьому випадку у звіті фігурує ринкова вартість , а реєстрація у зазначеній вище базі даних не потрібна.
  • продаж або іпотека для юридичних осіб. Як і у випадку з даруванням для «фізиків», визначається ринкова вартість майна, реєстрація оцінки не потрібна.
 • Оцінка майна в Києві для пред’явлення в суді. Найчастіше така робота проводиться в рамках розділу майна при розлученні подружжя. До якості таких послуг пред’являються підвищені вимоги. Оскільки, очевидно, що результати роботи оцінювача будуть дуже уважно розглядатися як замовником, так і його опонентами. Як правило, об’єктами для таких робіт є нерухоме майно в Києві або (рідше) автомобілі.
 • Визначення вартості основних засобів. Виконується для різних цілей в процесі ведення бухгалтерського обліку. Ми працюємо з активами практично всіх типів. І накопичили досить великий досвід співпраці з бухгалтерами, добре знаємо особливості та вимоги, що пред’являються до таких робіт.
 • Оцінка для оренди комунального майна Києва. Специфікою даного виду послуг порівняно зі звичайною оцінкою приміщень є те, що всі документи проходять перевірку в Департаменті комунального майна Києва. Документи повинні бути оформлені в повній відповідності з усіма вимогами законодавства. До дрібниць. Інакше документи просто не пройдуть узгодження, а всю процедуру оформлення договору оренди потрібно буде починати з початку.
 • Окреме місце займає оцінка цінних паперів (зокрема, акцій) і корпоративних прав. Однак, це досить специфічна тема. Тому, якщо Ваше питання знаходиться саме в цій площині, пропонуємо Вам відвідати відповідні розділи нашого сайту.

Безумовно, випадків проведення експертної оцінки майна в практиці значно більше. Однак, зазначені вище функції, з нашого досвіду, є найбільш поширеними. Якщо Ваш випадок тут не описаний, – звертайтеся за консультацією! Такі ситуації вимагають індивідуального підходу, щоб результат роботи максимально відповідав тій меті, для якої вся ця процедура і виконується.

Що таке звіт оцінювача

Одним з найбільш розповсюджених загальних питань щодо проведення експертної оцінки майна всіх видів є питання:

Як виглядає результат Вашої роботи? Що клієнт отримує після звернення до оцінювача?

Згідно чинного законодавства результатом проведення оцінка майна є звіт про оцінку. Структура та зміст такого звіту чітко регламентовані. Звертаємо Вашу увагу, що звіт про оцінку – ще брошура (а не довідка, як багато хто вважає), об’єм якої залежить від складності оцінюваного об’єкта, але в практиці не може бути меншим за двадцять аркушів. Ми спеціально розробили відео про те, як виглядає звіт про оцінку нерухомості, тому що, як то кажуть, краже один раз побачити, ніж сто разів почути.:-) На відео розповідається про те, як виглядає звіт про експертну оцінку саме нерухомості, проте всі загальні положення є однаковими і для звіту про оцінку майна й любого іншого виду.

Дозвільні документи для проведення експертної оцінки майна

Другим номером у нашому рейтингу найчастіших питань від нових клієнтів є:

А чи є у Вас ліцензія на проведення оцінки майна?

Так, ми маємо всі дозвільні документи на проведення експертної оцінки. Таких документів є чотири: три щодо оцінювача (кваліфікаційне свідоцтво, свідоцтво про внесення інформації про оцінювача до реєстру Фонду державного майна України, свідоцтво про підвищення кваліфікації оцінювача) та один щодо оціночної компанії (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності). Також необхідно звертати увагу та те, чи вказано в цих документах саме той тип майна, який Вам потрібно оцінити. В нас, наприклад, відкриті всі напрями (спеціалізації), окрім оцінки антикваріату (оцінкою якого ми власне і не займаємось). Для отримання більш подобної інформації щодо документів, які повинні мати оцінювач та оціночна компанія, рекомендуємо прочитати статтю: "оціночна компанія".

Також ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання телефоном, електронною поштою або при особистій зустрічі у нас в офісі, місце розташування та графік роботи якого вказані у розділі "контакти" нашого сайту. Дзвоніть, пишіть, завітайте!