Оцінка обладнання

Строк виконання та вартість роботи з оцінки визначається кількістю позицій у завданні на оцінку, а також типом обладнання. При цьому цей тип відіграє ключову роль у формуванні вартості роботи. Наприклад, оцінити 50 одиниць сучасних комп’ютерів та типових меблів значно простіше, ніж один нерозповсюджений або спеціалізований верстат. Тому для формування вартості робіт просимо надіслати перелік для оцінки на нашу електронну поштову скриньку або на факс.

Найчастішими випадками проведення експертної оцінки обладнання є оцінка для цілей бухгалтерського та податкового обліку (у тому числі при продажу основних засобів та внесків до статутного капіталу), а також для передачі основних засобів підприємства у заставу (кредитування).

 

Для проведення експертної оцінки обладнання необхідні наступні документи:

1.      Перелік обладнання із вказаними марками та моделями, датою вводу до експлуатації та первісною вартістю кожної позиції. У деяких випадках, ми також пропонуємо замовнику вказати стан обладнання, що підлягає оцінці.

2.      По деяким видам обладнання необхідно надати технічнудокументацію.

 

Будь ласка, зверніть увагу, що у більшості випадків під оцінкою обладнання слід розуміти визначення його ринкової вартості.

 

Ринкова вартість – вартість, за яку можливе відчуження об’єкту оцінки на ринку подібного майна на дату оцінки за угодою, укладеною між покупцем і продавцем, після проведення відповідного маркетингу за умови, що кожна зі сторін діяла із знанням справи, розсудливо і без примусу. (Національний стандарт № 1 «Загальні положення оцінки майна і майнових прав», затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1440 від 10.09.2003 р.).

 

При цьому залишкова (балансова) вартість до ринкової не має жодного відношення. Верстат може бути повністю амортизований, однак при цьому перебувати у доброму технічному стані та мати високу ринкову вартість. Також можлива ситуація, коли обладнання є непридатним для подальшої експлуатації та підлягає утилізації (металобрухт), а його залишкова балансова вартість завищена.

 

Наша компанія має досвід з оцінки обладнання будь-якої складності. Ми маємо рамкові угоди на оцінку обладнання із рядок великих підприємств, одна роботі з індивідуальними або одиничними замовлення також приділяємо максимум уваги.

 

Ми будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів!