Оцінка автомобілів

Найбільш розповсюдженими випадками проведення незалежної експертної оцінки автомобілів є:

  1. Продаж автомобіля (зокрема юридичною особою).
  2. Оформлення договору оренди транспортного засобу.
  3. Перереєстрація авто після смерті власника.
  4. Оцінка автомобіля при розлученні (розподіл майна) або у ході інших судових суперечок.
  5. Оцінка пошкоджень після ДТП (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що таку послугу наша компанія НЕ НАДАЄ!).

Для проведення експертної оцінки автотранспорту необхідні наступні документи:

  1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  2. Паспорт власника. У випадку смерті власника необхідні: свідоцтво про смерть, документ, який підтверджує зв’язок між померлим на спадкоємцем (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця.
  3. Фотографії автомобіля (робимо на місці).

Вартість робіт з оцінки автомобіля – від 1000 грн.(в залежності від розповсюдженості моделі). Щодо роботи з вантажівками, автобусами, причепами, спеціальною технікою – вартість наших послуг визначається індивідуально. При підготовці докуменів для пред’явлення у суді умови співпраці с замовником також можуть бути індивідуальними, і погоджуються в залежності від тієї чи іншої конкретної ситуації та обставин справи.

Строк виконання – 1 день.

Незалежна оцінки автомобілів проводиться у відповідності із Методикою товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів (Наказ Міністерства Юстиції України від 24.07.2009 №1335/5/1159). Вартість розповсюджених моделей автомобілів розраховується на підставі даних, наведених у довіднику «Бюллетень автотоварознавця» (Періодичний довідник. Міністерство юстиції України, Донецький науково-дослідний інститут судових експертиз, Інформаційно-обчислювальний центр Союзу експертів України).

Наша компанія має сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, виданий Фондом державного майна України, із відкритою спеціалізацією з оцінки колісних транспортних засобів.