Оцінка Київ

У Вас виникла необхідність в проведенні оцінки в Києві або у Київські області?
Тоді наша оціночна компанія стане Вам у пригоді!

На цій сторінці зібрана коротка інформація щодо наших послуг з оцінки в Києві різних видів майна. Більш розгорнуті дані щодо конкретних видів майна можна отримати у відповідних розділах сашого сайту. Окрім цього, на головній сторінці наведені ТАРИФИ на оцінку майна різноманітних видів.

Оцінка нерухомості в Києві.

Оцінку нерухомості зазвичай розділяють за такими напрямками:

 • Оцінка квартир у Києві – вартість послуги зазвичай складає від 1000 до 1500 грн, строк виконання – 1 доба. Вартість роботи залежить від мети, з якою проводиться оцінка: для пред’явлення у нотаріуса при даруванні або оформленні спадщини дешевше, для надання у суд або виконавчу служби – дорожче. Детальніше про послугу з визначення ринкової вартості квартир можна дізнатися за цим посиланням: “оцінка квартир”.
 • Оцінка гаражів. Як і у випадку з квартирами, вартість оцінки гаражів та паркінгів складає 1000-1500 грн та залежить від того, з якою метою (ціллю), тобто для пред’явлення у якому органі або установі проводиться ця робота.
 • Оцінка землі. Для типових земельних ділянок для пред’явлення звіту у суді вартість робіт складає 1500 грн, а строк виконання – 1-2 дні. Під «типовими» ділянками слід розуміти землю, що за своїми характеристиками, зокрема за площею та цільовим призначенням, є типовою для місцевості, де вона розташована.
 • Оцінка будинків – базова ціна робіт з визначення ринкової вартості індивідуальних житлових будинків у Києві та Київській області для пред’явлення у нотаріуса складає 1000-1500 грн. Якщо оцінка потрібна для виконавчої служби або для суду, вартість послуги може бути вищою та визначається індивідуального, залежно від параметрів конкретного будинку та його місця розташування. У більшості випадків робота з незалежної оцінки цього виду майна виконується за одну добу.
 • Оцінка нерухомості в Києві, що відноситься до нежитлового фонду (окрім гаражів та комунального майна). Таким нерухомим майном можуть бути офіси, магазини, склади, виробничі приміщення, а також специфічні споруди, інженерні та комунікаційні мережі тощо. Специфіка цього виду нерухомості є у тому, що вартість роботи залежить від характеристик та місця розташування конкретного об’єкта. Базова вартість послуги для вбудованих приміщень невеликої площі для пред’явлення у нотаріуса складає від 1500 грн.
 • Оцінка нерухомості, що перебуває у комунальній власності міста Києва (комунальне майно). Процедура проведення оцінки комунального майна суттєво відрізняється від оцінки для нотаріуса, тому така робота і вартує дорожче. Вартість оцінки вбудованих приміщень невеликих та середніх площ складає 3000 грн, строк виконання роботи – 2-3 дні.
 • Оцінка майна в Києві.

  Із точки зору оцінювача, якщо майна не є нерухомістю, то його умовно можна розділити на такі типи:

 • Оцінка автомобілів, причепів, спецтехніки, а також судноплавних та повітряних транспортних засобів. Робота з незалежної оцінки легкового або вантажного автомобілів розповсюджених марок та моделей вартує 1000 грн, строк виконання послуги – 1 доба. При одночасному замовленні визначення ринкової вартості декількох авто, вартість наших послуг знижується пропорційно зі зростанням кількості автомобілів у переліку-завданні. Щодо проведення оцінки спеціальної техніки (зокрема із навісним обладнанням), човнів, катерів, яхт, літаків, гелікоптерів тощо, то вартість такої роботи визначається індивідуально.
 • Оцінка обладнання або оцінка основних засобів підприємства. Специфіка ціноутворення по цьому виду послуг є те, що саме по собі визначення «оцінка обладнання» абсолютно не дає уявлення про об’єм та складність роботи. До обладнання може належати як офісна техніка та комп’ютери, так і складна виробнича лінія із великою кількістю блоків та вузлів. Щодо визначення вартості основних засобів, то тут ситуація із цінами на наші послуги є ще більш складною, оскільки до складу ОЗ може входити як обладнання, так і, наприклад, нерухомість або автомобілі. Тому вартість робіт по даному напрямку визначається індивідуально після отримання оцінювачами переліку-завдання на оцінки. Ми уважно проаналізуємо цей перелік та спробуємо надати Вам найбільш цікаву, об’єктивну та адекватну комерційну пропозицію.
 • Переоцінка основних засобів. Логіка ціноутворення на послугу з переоцінки основних засобів майже не відрізняється від принципів формування вартості робіт з оцінки основних засобів. Єдина особливість формування ціни на переоцінку пов’язана з тим, що під цим терміном зазвичай мають на увазі визначення ринкової вартості всіх основних засобів підприємства. Тому перелік-завдання на оцінку є досить великим, відповідно ціна нашої роботи у перерахунку на одиницю є нижчою, ніж зазвичай при одноразових замовленнях. Будь ласка, надсилайте нам перелік майна, що підлягає оцінці, аби ми мали можливість зрозуміти об’єм роботи та детально обговорити з вами всі умови нашої співпраці. Часто результати проведення роботи з переоцінки основних засобів необхідно узгоджувати із аудиторами, і цей процес не завжди проходе просто та швидко. Тому при обиранні оціночної компанії-підрядника для виконання саме цього виду послуг ми радимо замовникам звертати особливу увагу на її досвід роботи заме з переоцінки ОЗ.
 • Оцінка акцій та оцінка корпоративних прав.

  У більшості випадків процедуру проведення оцінки акцій можна вважати окремим випадком оцінки 100% корпоративних прав підприємства. Таке порівняння має місце, оскільки при проведенні оцінки цінних паперів для цілей додаткової емісії, оцінювач мусить визначити вартість всього підприємства, а потім розділити отримане значення на кількість акцій. Більшість робіт з визначення вартості таких майнових прав проходить обов’язкову процедуру погодження у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, тому при обиранні оцінювача цінних паперів потрібно підходити відповідально. Кількість оціночних компаній у Києві, фахівці яких вміють якісно проводити оцінку акцій, є досить обмеженою. Тому ми є пишаємось своїми оцінювачами, роботи яких на протязі останніх років проходять погодження в Комісії без зауважень.

  Треба також сказати декілька слів щодо того, скільки вартує послуга з оцінки вартості акцій. Нажаль, середніх цін у цьому напрямку робіт нема, та й не може бути. Це пов’язано із тим, що в більшості випадків така робота полягає у тому, щоб переоцінити все, що є у підприємства, при цьому не лише тільки майно, але й його зобов’язання, нематеріальні активи, тощо. Для визначення вартості послуги ми просимо замовників надіслати нам баланс за останній звітний період. Після проведення його аналізу ми додатково надсилаємо запит на розшифровки частини строк балансу, як правило, для формування вартості нашої роботи достатньо отримати та проаналізувати розшифровку основних засобів. Така інформація дає нашим оцінювачам розуміння об’єму робіт, тобто ми готові вести предметні перемовини та надавати відповіді на всі питання замовника щодо цін та строків виконання оцінки, процедури її проведення тощо.

  У Вас залишилися питання щодо оцінки? Будь ласка, звертайтеся!

  Усю необхідну додаткову інформацію щодо проведення оцінки в Києві Ви маєте можливість отримати за телефонами, номери яких вказано у розділі «Контакти», електронною поштою, або просто завітавши к нам до офісу. Чекаємо на Вас!