Оцінка приміщень

У чому особливість роботи оцінювача з нежитловими приміщеннями, яких видів вони бувають, на що звернути увагу, щоб уникнути проблем та прийти до бажаного результату.

Експертна оцінка Київ

Наш офіс знаходиться в Києві, тому більшу частину роботи ми виконуємо в столиці та в Київській області. Однак за необхідністю ми проводимо експертну оцінку майна по всій території України.

Незалежна оцінка

У чому відмінність між незалежною і експертної оцінками? Різниця між експертами та оцінювачами істотна, дуже важливо її зрозуміти, особливо, якщо мова йде про підготовку документів для пред’явлення у суді.

Переоцінка основних засобів

Регулярне проведення переоцінки активів необхідно будь-якому підприємству, яке веде або планує вести бухгалтерський облік відповідно до вимог Міжнародних стандартів бухгалтерської звітності.

Оціночна компанія

Згідно із законодавством, оцінювач майна не може виконувати свою професійну діяльність, як самозайнята особа. Він працює тільки в складі оціночної фірми. Про те, що це за компанії, і піде мова в матеріалі.

Оцінка майна Київ

Існує безліч специфічних особливостей проведення оцінки майна у Києві та Київській області. З одного боку, ринок нерухомості в регіоні дуже розвинений, що допомагає в роботі оцінювача. З іншого боку – існує безліч унікальних об’єктів, які не вписуються в загальні шаблони.

Оцінка нерухомості Київ

Яким чином визначити вартість нерухомості в Києві? Які існують підходи та методи в залежності від типу нерухомого майна в тій або іншій конкретній ситуації?

Оцінка квартир Київ

Мабуть, найпростішою роботою з визначення вартості є оцінка квартири в Києві, особливо, якщо мова йде про стандартне житло в типовій багатоповерхівці.